(US): +1 224 223 7002    (ČR): +420 732 241 510

Aktuality

16.10.2021
Vážení zákazníci, dne 30.9.2021 jsem obdrželi výpověď nájemní smlouvy v lodním skladu Addison, IL. Výpovědní lhůta činí 1 měsíc. Intenzivně hledáme alternativní sklad, kam bychom Vaše zásilky přesměrovali. Bohužel se nám jej, přes veškerou snahu, nepodařilo prozatím nalézt. Jsme proto nuceni pozastavit přijímání zásilek pro přeposlání v lodním skladu Addison, IL od 25.10.2021. Sdělení se týká všech zásilek (balíků, aut, motorek, palet, stěhování,...), které si do skladu necháváte doručovat sami. O opětovném otevření lodního skladu pro zásilky na přeposlání Vás budeme informovat v další tiskové zprávě a e-mailem. Děkujeme za pochopení a trpělivost. www.shipexus.cz & www.euroshipex.com

Přeposlání balíků

29.12.2016
Adresa pro přeposlání balíků:
Vaše_jméno Euroshipex
1020 W Republic dr
Ste 1
Addison, IL 60101
USA

Nezapomeňte připsat adresu kam máme balík v ČR doručit a telefonický kontakt. Děkujeme

Odjezd kontejneru

Nejbližší odjezd:

Sledování zásilky

Číslo zásilky (xxx-yyyyy):

Kalkulačka


Kam

Přeprava

Rozměry

x x

Váha:

Kontaktujte nás


Telefon (US): +1 224 223 7002
Telefon (ČR): +420 732 241 510
E-Mail: info@euroshipex.com

O nás

Naše firma se zabývá přepravou zboží z USA do Evropy.
Zajištujeme leteckou i kontejnerovou přepravu.

Služba Euroshipex vznikla oddělením přepravních aktivit od původní činnosti firmy – zprostředkování dovozu zboží a prodeje zboží z USA (shipexus.cz).

Provozujeme pravidelnou svozovou kontejnerovou linku na trase Chicago, IL, USA – Praha, CZ.

Dále zajišťujeme přepravu leteckou mezi USA - EU. Letecká přeprava není omezena pouze na ČR, SR a je možné ji zajistit z jakéhokoliv místa v USA (velká výhoda nemusíte zásilku nosit ani posílat do našeho skladu v Chicagu).

Naše webové rozhraní umožní pohodlné on-line sledování pohybu Vaší zásilky od objednání až po dodání v ČR, správu všech aktuálních zásilek nebo vypočítá cenu dopravy u nových zásilek.

Zboží je nakládáno do kontejneru přímo v našem zasílacím skladu v USA a z kontejneru vyloženo až v cílovém skladu v Praze. Rizika poškození nebo ztráty zásilky jsou omezeny na minimum.

Náš koncept je jednoduchý: Levně. Jednoduše. Spolehlivě.